058-4405858

השם שלך

טלפון שלך*

האימייל שלך

ההודעה שלך

[lm_pixel lm-258 lm_form:13889 lm_key:b08057344a3c48a5b24a060ba1868568 alsosendemail:yes]


קייטרינג לאירועים - התמצית של פולנטה 


פולנטה מספקת קייטרינג לאירועים קטנים וגדולים בהצלחה מרובה זה למעלה מ – 20 שנה. תוכלו ליהנות אצלנו מתפריט קייטרינג עשיר ברמה הגבוהה ביותר שיש. קיימים אצלנו מספר סוגים של תפריטי קייטרינג לאירועים כאשר כל אחד מהם מיוחד וטעים בפני עצמו. כל המנות שלנו נבחרו בקפידה יתרה כך שיתאימו באופן מושלם לאירוע שלכם. כל תפריט הוא בעל אופי אחר כול מה שנותר לכם הוא רק לבחור:
בשרי - קייטרינג לאירועים בסגנון הקלאסי. נתחי בשר איכותי ומשובח שנבחרו בקפידה.
חלבי - מאכלים ותבשילים מגוונים ועשירים בטעמים יוצאי דופן. הקייטרינג החלבי מצוין לכל אירוע והאורחים מגיבים בהתאם.
טבעוני - רק מאכלים המבוססים על מה שהטבע נתן לנו. כל המנות ברמה הקולינרית הגבוהה ביותר.
מסיבה או מזנונים – בחירה מעוד פופולארית כיום, הרבה אנשים שמחפשים קייטרינג לאירועים קטנים בוחרים את האפשרות הזאת. במהלך האירוע יעמדו לרשותכם מספר רב של עמדות אוכל שכל אחד מהם משקף ארץ אחרת.
בר משקאות תוצרת חוץ - מנהל הבר הינו איש מקצוע המלווה את הזוג והאורחים מרגע הזמנת האירוע ועד לאחריו. במהלך האירוע האלכוהול יימזג על ידי צוות ברמנים מיומן ובעל ניסיון בתחום הברים, האלכוהול והאירועים.

אירועים קטנים

כמו שהחברות המובילות והגדולות בארץ כמו בנק הפועלים, בנק דיסקונט, ישרכארט, הוט ועוד נהנו מהקייטרינג שלנו אנו גם מציעים את אותו אוכל איכותי, ידע בהפקה אירועים, מקצועיות ושרותיות גם באירועים קטנים ואינטימיים כמו שלכם. קייטרינג לאירועים קטנים הוא אינו דבר פשוט לביצוע, נדרש המון ידע ואחריות, דבר שפולנטה תעמוד בו בהצטיינות. 

 


Call Now Button