058-4405858

השם שלך

טלפון שלך*

האימייל שלך

ההודעה שלך

[lm_pixel lm-258 lm_form:13889 lm_key:b08057344a3c48a5b24a060ba1868568 alsosendemail:yes]


הפקת אירועים בלתי נשכחים 

מומחיות וניסיון של למעלה מעשרים שנה.


מבחינתנו הפקות אירועים בין אם זה באולם או בין אם זה הפקת חתונה בטבע, היא אומנות. פולנטה מתחייבת ליצור אירוע מרגש וחוויתי עבורך ועבור האורחים שלך. עם ניסיון כמו שלנו של למעלה מ – 20 שנה הבנו שהחלק הכי חשוב בהפקת אירועים אצל הקהל הישראלי מתחיל בתפריט קייטרינג משובח ואיכותי. אתם מוזמנים להיכנס לתפריטים השונים שלנו באתר ולהתרשם ממגוון מתכונים רחב שנבחר בקפידה על ידי צוות השפים שלנו (במקרה של הפקת אירועים בטבע יתכנו מספר שינויים בתפריטים).
אוכל הוא מאוד חשוב במיוחד בהפקת חתונה בטבע אבל הוא לא הכול, פולנטה יודעת כי כול אירוע הוא מאורע חשוב שילווה אתכם שנים רבות בין אם זה בריתה קטנה, חתונה בטבע או חתונה גדולה. מתוך הבנה זו, הפקות אירועים זו המומחיות הגדולה שלנו, אנו נדאג לכל הפרטים מהגדולים ועד לקטנים כמו: מיקום, DJ, תאורה, זמרים, להקות, תפאורה, עיצוב, הגברה ועוד... לכם רק נשאר לראות את חלומכם מתגשם.

הפקת אירועים בטבע

כיום אחד הטרנדים היותר פופולאריים בישראל הוא הפקת חתונה בטבע. כמו שפולנטה מצטיינת בהפקת חתונות באולמות אירועים כך היא גם מצטיינת בהפקת חתונה בטבע. התהליך אל עבר הפקת חתונה בטבע הוא אינו פשוט, ישנם הרבה קשיים בדרך אך עם הניסיון הרב שלנו והמקצועיות של האנשים נוכל להבטיח כי האירוע יהיה סיפור הצלחה.

 


Call Now Button